Atlas wielofunkcyjny Powertec WB-LS19-YY Levergym
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Atlas wielofunkcyjny Powertec WB-LS19-YY Levergym | izolowane ramiona

6052
Nowy produkt

Dodatkowe informacje

Ilość

ATLAS WIELOFUNKCYJNY NA WOLNE OBCIĄŻENIA | LEVERGYM POWERTEC

model: WB-LS19-YY

Powertec | amerykański producent sprzętu sportowego


Atlas wielofunkcyjny Powertec WB-LS19-YY Levergym przystosowany jest do współpracy z obciążeniami olimpijskimi o średnicy wewnętrznej ∅50 mm. Wykonasz ponad 20 najlepszych i najbardziej efektywnych ćwiczeń klasycznego treningu siłowego, który do maksimum uaktywni wszystkie grupy mięśni i wzmocni je.

Atlas wielofunkcyjny Powertec WB-LS19-YY Levergym wyposażony jest w wielofunkcyjną ławkę. Oprócz pełnej regulacji oparcia i siedziska, ławka ma możliwość odłączenia się od pozostałej części maszyny. Odstawienie ławki od maszyny pozwoliło włączyć do treningu wiele dodatkowych ćwiczeń, które wykorzystują górny i dolny wyciąg oraz ramiona do wyciskania, które są niezależne od siebie (izolowane ramiona).

Produkt firmy Powertec został zaprojektowany do ciężkiej pracy tak, żeby efekty treningu pojawiły się jak najszybciej, a przy okazji był on prowadzony w sposób maksymalnie bezpieczny.

Atlas wielofunkcyjny Powertec WB-LS19-YY Levergym nie posiada stałego stosu obciążeń, który ograniczałby możliwości treningowe. Zamiast tego wykorzystuje się talerze obciążeń olimpijskich, które zakładane są na trzpienie każdego ze stanowisk. Takie rozwiązanie konstrukcyjne oferuje użytkownikowi bardzo szeroki zakres obciążalności. Eliminuje konieczność używania gryfów i dodatkowych akcesoriów, a przy okazji znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa osoby ćwiczącej.

Wszystkie ruchome połączenia, które narażone są na znaczne obciążenia wyposażone są w zespoły łożysk i ruchomych tulei, co bez względu na stopień trudności wykonywanych ćwiczeń pozwala wykonywać je płynnie i w sposób maksymalnie naturalny.


Dopuszczalne obciążenia:

Dane techniczne:

  • średnica trzpieni na obciążenia: ∅50 mm
  • wymiary (dł. x szer. x wys.): 206,8 x 146 x 207,5 cm
  • waga około 128 kg

Oferta dotyczy wersji podstawowej, która prezentowana jest na zdjęciu głównym i nie zawiera obciążeń oraz przystawek.

Atlas WB-LS19-YY można rozbudować o dodatkowe przystawki, które montowane są do ławki (opcja dodatkowa).

6052
Nowy produkt

Dodatkowe informacje

Informacje | Funkcje | Ograniczenia

Gwarancja

Gwarancja Konsumencka:
36 miesięcy
Gwarancja Light Commercial:
24 miesiące
Gwarancja Commercial:
12 miesięcy

Klienci kupili również:

Specifications

Gwarancja

Gwarancja Konsumencka: 36 miesięcy
Gwarancja Light Commercial: 24 miesiące
Gwarancja Commercial: 12 miesięcy