• Im Angebot!
Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO Joga + Kick & Burn Pilates| ID: 2461 by MayFly | Image #1 klubfitness.pl
Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO Joga + Kick & Burn Pilates| ID: 2461 by MayFly | Image #1 klubfitness.pl

Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO Joga + Kick & Burn Pilates

MayFly
2461
Neu
25,90 zł
Bruttopreis realizacja zamówienia: 2-6 dni
Menge
48 godzin

 

Lieferung in Polen

 

Lieferung innerhalb der Europäischen Union

ĆWICZENIA INSTRUKTAŻOWE DVD

Joga + Kick & Burn Pilates

Płyta 1

Joga to system ćwiczeń obejmujących zarówno ciało, jak i umysł. Praktykowanie jogi poprawia samopoczucie, kształtuje sylwetkę, a także dodaje energii.
W najnowszym programie proponujemy asany rozciągające, wzmacniające oraz relaksacyjne. Zestaw ćwiczeń wyjaśnia podstawowe zasady jogi, w tym słynne Powitanie Słońca.
Czas, który poświęcisz na to, żeby się zatrzymać, skupić na oddychaniu i precyzyjnym wykonywaniu ćwiczeń sprawi, że bardzo szybko zauważysz korzystne zmiany w różnych aspektach swojego życia. Nowatorska forma tego programu nie wymaga doświadczenia, jest bardzo prosta i nie nudzi. Dzięki regularnemu powtarzaniu asan, Twoje ciało będzie coraz bardziej elastyczne i piękne.

Program obejmuje:
- asany rozciągające
- naukę oddychania
- medytację

Płyta 2

Kick& Burn + Pilates to 30-dniowy, wszechstronny plan ćwiczeń, dzięki któremu poprawicie swój wygląd i samopoczucie w zaledwie jeden miesiąc!
Program ćwiczeń prowadzony przez Ann Crowther jest efektywny i dostępny nawet dla początkujących.
Na plan składają się dwa kompleksowe programy: Kick& Burn – aby zredukować tłuszcz i wyzwolić energię oraz Pilates – aby uspokoić i wzmocnić ciało oraz skorygować postawę.
Całość przedstawionych ćwiczeń możecie wykonywać we własnym tempie i zgodnie z indywidualnymi możliwościami. A jeśli będziecie podążać za wskazówkami planu, szybko zobaczycie doskonałe rezultaty.

20 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

arrow_upward