Obciążenie dodatkowe PowerBlock PBKB4055 KettleBlock | waga 18kg÷25kg

4536
Neu

Spezifische Referenzen

Preis
783,00 zł
Menge
w magazynie

OBCIĄŻENIE DODATKOWE MODUŁOWE KETTLEBELL | POWERBLOCK 18kg ÷ 25kg

model: PBKB4055

PowerBlock | amerykański producent sprzętu sportowego


Obciążenie dodatkowe PowerBlock PBKB4055 | rozbudowa hantli KettleBlock PBKB40

PowerBlock® wyszedł na przeciw oczekiwaniom klienta i stworzył idealne rozwiązanie dla osób chcących urozmaicić swój trening z wykorzystaniem hantli kettlebell.
 
Obciążenie dodatkowe PowerBlock PBKB4055 to precyzja wykonania. Jakość zastosowanego materiału zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Łatwość w obsłudze oraz szybka rozbudowa standardowej hantli kettlebell o dodatkowe 7 kg.
 
Obciążenia wykonane są ze stalowego rdzenia, który pokryty jest wysoką jakością gumą uretanową. Rozwiązanie to stosowane jest w najdrożej linii produktów PowerBlock®.
 
Opatentowany system regulacji wagi hantli KETTLEBELL PowerBlock® zastępuje wiele tradycyjnych hantli i dlatego rozwiązanie to jest niezwykle funkcjonalne i pozwala zaoszczędzić wiele miejsca. Zmiana wagi hantli jest niezwykle łatwa, a cała procedura zajmuje kilka sekund. Użytkownik dysponuje uniwersalnym narzędziem, które pozwala indywidualnie dostosować wagę poszczególnych hantli i w drobnych krokach zakończyć trening na maksymalnej wartości. 
 
Funkcjonalność | Obciążenie dodatkowe PowerBlock PBKB4055
Poszczególne wagi talerzy w hantli są oznaczone kolorami. Ma to ułatwić użytkownikowi szybką identyfikację pożądanej wagi i ustawienie blokady, w obu hantlach, na właściwym poziomie. Trening z właściwym ciężarem rozpoczyna się natychmiast i bez zbędnej straty czasu jak to jest przy tradycyjnych hantlach.
4536
Neu

Spezifische Referenzen

Reviews

Write your review

Obciążenie dodatkowe PowerBlock PBKB4055 KettleBlock | waga 18kg÷25kg

Write your review

Related Items

8 andere Produkte in der gleichen Kategorie: