Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Klatka wielofunkcyjna Inter Atletika ST-316 Profi Line Rack z podporami

4543

Dodatkowe informacje

Ilość

KLATKA WIELOFUNKCYJNA DO ĆWICZEŃ

model: Inter Atletika ST-316

kolor: czarnyKlatka wielofunkcyjna Inter Atletika ST-316 przeznaczona do treningów siłowych w profesjonalnych siłowniach. Klatka została wykonana z wytrzymałej nierdzewnej stali malowanej proszkowo. Klatka treningowa ze względu na swoją bezpieczna konstrukcję i wielofunkcyjność często jest podstawowym urządzeniem w profesjonalnych siłowniach. Szerokość klatki wynosząca 121 cm pozwala na swobodne treningi z dużym obciążeniem jak przysiady ze sztangą. Uchwyty umieszczone na wewnętrznych profilach klatki dają wygodę przy podejściu pod sztangę. Dwa pręty zabezpieczające sztangę posiadają 14 poziomów regulacji wysokości. Tylne trzpienie na obciążenia olimpijskie 50 mm pozwolą na szybką zmianę obciążenia i zapobiegną bałaganowi. Wszystkie te zalety pozwolą na profesjonalny trening siłowy i crossfit. Gumy umieszczone na podstawie klatki amortyzują uderzenia, zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem i przesuwaniu klatki treningowej Inter Atletika ST-316. Sama waga klatki do ćwiczeń wynosi 124 kg co samo w sobie daje jej stabilność.

 

 Wymiary:

  • wysokość: 211 cm
  • szerokość: 121 cm
  • długość: 136 cm
  • waga: 124 kg

Klatka treningowa posiada 24 miesiące gwarancji do użytku w profesjonalnej siłowni lub 36 miesięcy w warunkach domowych.

Maksymalne obciążenie klatki treningowej wynosi 300 kg.

 

4543

Dodatkowe informacje

Nasza propozycja

Gryf olimpijski 50cm Stayer Sport | łożyskowany
w magazynie
159,00 zł
Ławka pod sztangę Interatletika ST314.2 |...
w magazynie
3 249,00 zł
chat Komentarze (0)