Categories

Polecane produkty

Obciążenie do hantli regulowanej PowerBlock kettebell 18 - 25kg,producent: PowerBlock, zdjecie photo: 1 | online shop klubfitnes
  • Obciążenie do hantli regulowanej PowerBlock kettebell 18 - 25kg,producent: PowerBlock, zdjecie photo: 1 | online shop klubfitnes

Obciążenie do hantli regulowanej PowerBlock kettebell 18 - 25kg

4536
Cena
783,01 zł
Brutto
Qty
48 godzin

KETTLEBELL POWERBLOCK OBCIĄŻENIE MODUŁOWE 18 - 25kg

Do zastosowania w hantli PowerBlock PBKB40

PowerBlock logo

Uchwyt Kettlebell PowerBlock ® 

PowerBlock ® wyszedł na przeciw oczekiwaniom klienta i stworzył idealne rozwiązanie dla osób chcących urozmawicić swój trening z wykorzystaniem hantli kettlebell.
 
Precyzja wykonania oraz jakość zastosowanego materiału zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Łatwość w obsłudze, wygodna w trzymaniu uchwyt to są jedne z licznych zalet tego produktu.
 
Stosowany jest w najdrożej linni produktów PowerBlock® z wykorzystaniem trwałego uretanu. 
 
Opatentowany system regulacji wagi hantli KETTLEBELL Power Block® zastępuje wiele tradycyjnych hantli i dlatego rozwiązanie to jest niezwykle funkcjonalne i pozwala zaoszczędzić wiele miejsca. Zmiana wagi hantli jest niezwykle łatwa, a cała procedura zajmuje kilka sekund. Użytkownik dysponuje uniwersalnym narzędziem, które pozwala indywidualnie dostosować wagę poszczególnych hantli i w drobnych krokach zakończyć trening na maksymalnej wartości. 
 
Funkcjonalność hantli KETTLEBELL PowerBlock: Poszczególne wagi talerzy w hantli są oznaczone kolorami. Ma to ułatwić użytkownikowi szybką identyfikację pożądanej wagi i ustawienie blokady, w obu hantlach, na właściwym poziomie. Trening z właściwym ciężarem rozpoczyna się natychmiast i bez zbędnej straty czasu jak to jest przy tradycyjnych hantlach.

4536

Nasza propozycja