Categories

Polecane produkty

Rower treningowy poziomy KETTLER GOLF R 7688-600 elektromagnetyczny,producent: Kettler, zdjecie photo: 1 | online shop klubfitne
  • Rower treningowy poziomy KETTLER GOLF R 7688-600 elektromagnetyczny,producent: Kettler, zdjecie photo: 1 | online shop klubfitne
  • Rower treningowy poziomy KETTLER GOLF R 7688-600 elektromagnetyczny,producent: Kettler, zdjecie photo: 2 | online shop klubfitne

Rower treningowy poziomy KETTLER GOLF R 7688-600 elektromagnetyczny

4048

Szczególne cechy:

Ilość

ROWER TRENINGOWY POZIOMY KETTLER

model: GOLF R 7629-000

Innowacyjny elektro-magnetyczny ROWER POZIOMY KETTLER GOLF R w nowoczesnym czarno-białym kolorze. Dysponuje łącznie 8 programami szkoleniowymi i wieloma praktycznymi funkcjami, które idealnie dostosowują się do potrzeb użytkownika. Możliwość łatwej regulacji komfortowego siodełka w różnych płaszczyznach, czujniki do pomiaru pulsu, wszystko to gwarantuje, że rower jest atrakcyjna dla tych, którzy preferują wygodny i bezpieczny trening.
 
Cechy szczególne Roweru poziomego Kettler GOLF R:
  • Programy sterowane tętnem z docelowym wyborem treningu cardio. Ten tryb pozwala na obliczanie docelowego tętna według wieku i wybranych cardio Fat / Fit (spalanie tłuszczu / wzmocnienie ) .
    Na podstawie ustalonych wartości docelowych i rzeczywistego tętna, inteligentny program, wpływa na ustawienie wartości obciążenia  i utrzymuje optymalne tempo treningu.
  • Kompaktowy i wielofunkcyjny DESIGN. Rower poziomy KETTLER GOLF R służy jako użyteczne narzędzie do treningu, ale jest również imponującym dodatkiem do każdego nowoczesnego wnętrza .
  • Wysoka ergonomia i pełna regulacja. Symulator posiada unikalne cechy takie jak regulacja fotela czy samoregulujące pedały, które sprawiają, że idealnie dostosuje się do potrzeb użytkownika. 
 Parametry roweru poziomego GOLF R:Konsola:Podświetlany wyświetlacz LCD pokazuący czas, prędkość , odległość szkolenia , puls, rytm i zużycie energii .Alarm optyczny i akustyczny przy przekroczeniu górnej granicy tętna wraz z wyświetlaniem danych procentowych .  Programy treningowe:Łącznie 8 programów , 6 programów o profilu obciążenia i programów sterowania pulsem. Programy mierzące czas, dystans, zużycie energii i cardio ( Fat / Fit ) . Układ elektromagnetyczny Układ hamowania sterowany za pomocą komputera. Cyfrowe oznaczenie obciążenia w przedziale 1-15 stopni pokazane na wyświetlaczu z bardzo niską emisją hałasu podczas pracy roweru. Rower wyposażony jest w łożyska przemysłowe. Eenergia wydatkowana na pedałowania jest przekazywana do koła zamachowego za pomocą płaskiej taśmy przemysłowej z podłużnymi wielowypustami .  Koło zamachowe o wadze 10 kg jest poddawane kalibracji w celu uniknięcia wibracji. Dodatkowo zastosowano samoregulujące poziom pedały, kółka ułatwiające transport oraz mechanizmu poziomowania na nierównych powierzchniach.
4048

Szczególne cechy: