Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Trenażer eliptyczny orbitrek DKN Technology EMX-1000

8953
Nowy produkt

Dodatkowe informacje

Cena
8 590,00 PLN
Brutto | zawiera podatek VAT | The price includes VAT

Dostawa na terenie Polski| Dostawa na terenie Polski
Dostawa na terenie Unii Europejskiej| Delivery to European Union countries (continent)

Ilość
na zamówienie

TRENAŻER ELIPTYCZNY | ORBITREK | ZERO-IMPACT

model: EMX-1000

DKN-Technologu | producent sprzętu sportowego

Eliptyczny ruch i krok długości 52 cm trenażera EMX-1000 są mocnymi zaletami tego urządzenia. Dodatkowo, dzięki długości kroku i bardzo dużym pedałom użytkownik może dostosować ruch tak, aby pozycja treningu była maksymalnie komfortowa, a mięśnie były właściwie napięte podczas treningu.

Trenażer ma bardzo wąski współczynnik Q (odległość między pedałami) wynoszący 5 cm oferując optymalny komfort dla osób cierpiących na bóle bioder lub dolegliwości pleców. Jest to szczególnie wskazane rozwiązanie dla pań, które doświadczają nadmiernych obciążeń stawu biodrowego i kolanowego.

Zbiegające się uchwyty z uchwytem Multi-Grip zapewniają bardzo wygodny chwyt. Różne pozycje rąk gwarantują, że trening będzie precyzyjny i przyjemny. Ten ruch kopiuje naturalną ergonomię górnej części ciała, poruszając się do wewnątrz, gdy naciskasz do przodu i odwrotnie w tył.

Ważnym elementem orbitreka EMX-1000 jest system oporu elektromagnetycznego EMS, który może generować pełne obciążenie w czasie krótszym niż 5 sekund, dzięki czemu ten trenażer eliptyczny jest doskonałym sprzętem treningu interwałowego o wysokiej intensywności. W połączeniu z kołem zamachowym o wadze 18 kg ta maszyna zapewnia generowaną moc maksymalną na poziomie 500 watów. Możesz używać tego sprzętu do intensywnego treningu siłowego lub wykonywać ćwiczenia interwałowe, które pomagają ćwiczyć niemalże wszystkie partie ciała.

Komputer sterujący oferuje szeroki wybór różnorodnych programów szkoleniowych. Dostępne są trzydzieści dwa poziomy oporu, sterowane cyfrowo, a zakres jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Konsola oferuje 12 gotowych programów, bezprzewodowy pomiar tętna bluetooth (z opcjonalnym paskiem na klatkę piersiową), manualny program użytkownika i program "Stały-wat". Konsola posiada wbudowany wentylator z dwoma prędkościami chłodzenia.
Maksymalna waga użytkownika to 180 kg.

Na konsoli LCD 4 użytkowników może ustawić swój indywidualny profil, składający się z wieku, płci, wagi i wzrostu. Dane te są następnie wykorzystywane przez komputer do kalibrowania dostarczonych informacji zwrotnych, takich jak czas, dystans, RPM, spalanie kalorii i zużyty wysiłek (mierzony w watach).

Dane techniczne:

Programy predefiniowane

12

Program kontroli Watt

10 - 500 Watt

Program HR

tak

Poziomy oporu

32

System oporu

EMS | indukcyjny

Pomiar pulsu

sensory dotykowe | pomiar telemetryczny (pas telemetryczny jest opcjonalny)

Profile użytkownika

tak

Pamięć użytkowników

4

Pomiar czasu

tak

Pomiar prędkości

tak

Pomiar dystansu

tak

Pomiar RPM

tak

Pomiar zużytych kalorii

tak

Dopuszczalne obciążenie

180 kg

Waga koła zamachowego

18 kg

Wymiary (dł. x szer. x wys.)

164 x 77 x 164,4 cm

Waga

132 kg

Certyfikat

CE | EN957 klasa SA

Kółka transportowe

tak

Bluetooth 4.0

tak

8953
Nowy produkt

Dodatkowe informacje

Informacje | Funkcje | Ograniczenia

Gwarancja

Gwarancja Konsumencka:
36 miesięcy
Gwarancja Light Commercial:
24 miesiące
Gwarancja Commercial:
24 miesiące

Specifications

Gwarancja

Gwarancja Konsumencka: 36 miesięcy
Gwarancja Light Commercial: 24 miesiące
Gwarancja Commercial: 24 miesiące