Wioślarz elektro-magnetyczny INFINITI R-200 z oporem powietrznym

3632

Dodatkowe informacje

Ilość

TRENAŻER WIOŚLARSKI AEROMETR INFINITI

model: R-200

Infiniti

Prezentowany trenażer wioślarki Infiniti model R-200 jest profesjonalnym przyrządem treningowym, który przystosowany jest użytkowania w komercyjnych klubach sportowych, salach ćwiczeń, hotelach, szkolnych salach gimnastycznych, itp., a jego jakość potwierdzona jest w normie EN-957 klasa S (sprzęt profesjonalny).
 
W kategoriach jakościowych, Infiniti R-200 spełnia wszystkie wymogi jakie stawiane są urządzeniom profesjonalnym, a masywna konstrukcja ramy głównej jest gwarantem "mocy i siły".
 
Infiniti R-200 pozwoli Ci przeprowadzić pełnowartościowy trening wioślarski w klubowej jakości, a to dzięki precyzyjnemu układowi napędowemu, który jest kompilacją napędu powietrznego i elektro-magnetycznego. R-200 okaże się skutecznym urządzeniem przy ciężkim treningu z dużymi obciążeniami, jak też podczas rekreacyjnego treningu, gdzie automatyczny system regulacji obciążenia pozwoli Ci precyzyjnie dobrać właściwy opór wyciąganego wiosła.

Wioślarz

Wioślarz R-200 wyposażony jest w wielofunkcyjny komputer, który informuje użytkownika o wszystkich niezbędnych parametrach prowadzonego treningu, a dodatkowa funkcjonalność w postaci predefiniowanych programów treningowych pozwala prowadzić trening w sposób powtarzalny. Dodatkową zaletą wioślarza R-200 jest możliwość pomiaru pulsu (bezprzewodowo) z wykorzystaniem pasa telemetrycznego, który jest w komplecie.


PARAMETRY TECHNICZNE:

- klasa użytkowania SA (zgodnie z normą EN957)
- składany

- system oporu powietrzny, elektromagnetyczny

- dopuszczalne obciążenie 170 kg

- regulacja obciążenia w 16 zakresach

- pomiar czasu, czasu na 500m, odległości, liczby powtórzeń, ilości powtórzeń na minutę i godzinę, spalonych kalorii, moc Watt, pulsu

- funkcja wyścig

- 5 programów predefiniowanych

- 3 programy sterowane tętnem HRC

- program użytkownika

- program celowy

- program sprawdzający wydolność

Wymiary produktu (dł./szer./wys.): 237/53/91 cm

Wymiary produktu złożonego 107/53/173 cm

Waga produktu 53 kg

Dodatkowe wyposażenie: pas telemetryczny do bezprzewodowego pomiaru pulsu3632

Dodatkowe informacje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Wioślarz elektro-magnetyczny INFINITI R-200 z oporem powietrznym

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej kategorii: