Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Atlas wielofunkcyjny do ćwiczeń Body-Solid G9S | stosy obciążeń 2x95kg

7047
Nowy produkt

Dodatkowe informacje

Cena
18 850,00 zł
Brutto | zawiera podatek VAT | The price includes VAT

Dostawa na terenie Polski | Dostawa na terenie Polski

Dostawa na terenie Unii Europejskiej| Delivery to European Union countries (continent)

Ilość
na zamówienie

ATLAS TRENINGOWY WIELOFUNKCYJNY BODY-SOLID

model: G9S

Body-Solid | amerykański producent profesjonalnego sprzętu sportowego

Wielofunkcyjny atlas BodySolid G9S umożliwia przeprowadzenie jednoczesnego treningu dla trzech osób.


Atlas G9S zawiera w komplecie prasę do wypychania nogami Leg Press (GLP), która ma przełożenie 2:1 wagi stosu, co przy wadze stosu 95kg otrzymamy ciężar treningowy o wadze 190kg. Konstrukcja stanowiska redukuje do maksimum obciążenie kręgosłupa, jednocześnie umożliwiając pełny zakres ruchu nóg w sposób naturalny (ruch biomechaniczny).
W pełni regulowane oparcie pleców o ergonomicznym kształcie oraz ruchoma płyta pod stopy pozwalają na przeprowadzenie dokładnego i precyzyjnego ćwiczenia bez względu na ich wzrost i możliwości treningowe.
Wieloletnie doświadczenia inżynierów firmy BodySolid pozwoliło na opracowanie zaawansowanego konstrukcyjnie przyrządu do wypychania ramionami (Multi-Press Arms). Stanowisko to charakteryzuje się wyjątkowym zakresem ruchu jaki można wykonać oraz pełną regulacją tak, żeby każdy użytkownik mógł dostosować ten przyrząd do swoich parametrów. Wielofunkcyjne uchwyty (Multi-Grip System) zamontowane na końcach przyrządu poszerzają zakres wykonywanych ćwiczeń i zwiększają ich skuteczność.
Atlas BodySolid G9S posiada w standardzie stanowisko do ćwiczeń na mięśnie klatki piersiowej (PEC DEC). Stanowisko to posiada podwójne krzywki oporowe, które umożliwiają niezależną pracę każdego ramienia. Niezależność ramion pozwala na poszerzenie zakresu wykonywanych ćwiczeń i wykonywanie ich w sposób maksymalnie precyzyjny.
Stanowisko do ściągania ramion ma siedzisko z regulowaną wysokością, aby prawidłowo ustawić ręce i łokcie na obrotowych uchwytach tak, żeby prawidłowo wykonać ćwiczenie.

 

 Wymiary gabarytowe atlasu Body-Solid G9S

 
Atlas można rozbudować o dodatkowe przystawki, których zdjęcia i ceny są poniżej (wszystkie ceny podane poniżej dotyczą samych przystawek, które można dokupić do wersji podstawowej atlasu).
7047
Nowy produkt

Dodatkowe informacje

Pobierz

Instrukcja montażu G9S

Instrukcja montażu i obsługi atlasu wielofunkcyjnego Body-Solid G9S

Pobierz (37.41M)

Plakat z ćwiczeniami | G9S

Poster / plakat z przykładowymi ćwiczeniami na atlasie Body-Solid G9S

Pobierz (6.75M)
chat Komentarze (0)