Finner Polska - ponad 15 lat doświadczenia!

Internetowy Sklep Sportowy KlubFitness.pl jest własnością firmy Finner Polska z siedzibą w Skierniewicach. Od 2005 roku zajmujemy się sprzedażą sprzętu sportowego dla klientów detalicznych, a także firm, jednostek budżetowych i innych instytucji, dla których wyposażyliśmy siłownie w bardzo dobrej jakości urządzenia treningowe. Nasze doświadczenie i profesjonalizm jest doceniane przez coraz większe grono klientów.

Oferta naszego sklepu obejmuje produkty skierowane do każdego rodzaju klienta. Importujemy je niemal z całego świata! Wyróżniają się one bardzo dobrą jakością w rozsądnej cenie. Dodatkowo oferujemy usługę dostawy i montażu zakupionych produktów, a także serwis z dojazdem do klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej szczegółów.

Kontakt z nami
#

Profesjonale doradztwo

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu sportowego i wyposażaniu siłowni z pewnością pomoże w wyborze odpowiednich produktów. Oferujemy doradztwo przed zakupem i pomoc po zakupie.

#

montaż i dostawa

Dysponujemy własnym transportem i montażystami, dlatego jesteśmy w stanie szybko i bez problemów dostarczyć i ustawić każdy rodzaj sprzętu z naszej bogatej oferty.

#

Serwis

Oferujemy usługi serwisowe związane ze sprzętem sportowym. Możemy dojechać w każde wskazane przez klienta miejsce w celu sprawdzenia sprzętu w jego domu. W ramach gwarancji bezpłatnie.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00 na ulicę Sienną 18 w Skierniewicach.

arrow_upward