Lista produktów według brand First Degree Fitness

First Degree Fitness | producent sprzętu sportowegoWioślarze First Degree Fitness są dla ludzi, którzy oczekują od sprzętu znacznie więcej niż tylko poprawnego treningu. Trening zawsze musi być wyzwaniem, które należy okiełznać i pokonać. Takie właśnie wyzwania stawiają urządzenia First Degree Fitness, które nie są dla osób z chęcią na trening, są to urządzenia dla osób z chęcią zwycięstwa. Jeżeli nie interesują Cię standardy, a jesteś zainteresowany ich łamaniem to ten sprzęt jest właśnie dla Ciebie.

Wszystkie produkty są perfekcyjnie zaprojektowane ze wskazaniem na jakość, która nie mogła zostać pominięta ponieważ ogromne doświadczenie konstruktorów First Degree Fitness zostałoby pokonane, a oni, tak jak ich produkty są „wojownikami”.

Trening na wodnych wioślarzach nie pozostawia kompromisów, a to właśnie przyczyniło się do stworzenia modeli do użytku komercyjnego z profesjonalnymi funkcjami i możliwościami treningowymi. W wioślarzach wodnych jest ogromna moc, która tkwi w technologii wykorzystującej opór wody. Jest to naturalny opór, ten sam jaki jest przy wiosłowaniu w realnych warunkach – na łódce, kajaku, itp.

Wioślarstwo oferuje jeden z najlepszych treningów całego ciała. Nasz unikalny system wodnego oporu sprawi, że pokochasz trening na tym sprzęcie i stanie się on priorytetowy.
Sukces wioślarzy wodnych wyznaczył kierunek rozwoju firmy, co pozwoliło na stworzenie wodnych ergometrów do treningu górnych i dolnych partii ciała.

Aktywne filtry

arrow_upward