Lista produktów według brand Tytax®

Tytax® | polski producent profesjonalnego sprzętu sportowegoHistoria TYTAX® sięga 1988 roku, kiedy to Stanisław Szultka stworzył w swoim garażu pierwszą domową siłownię.
Dziś, kilkanaście lat po zbudowaniu pierwszej maszyny, firma TYTAX FACTORY jest cenionym na świecie producentem sprzętu do treningu siłowego.

Maszyny wyprodukowane w Polsce, w sercu Europy.

Tytax® | polski producent profesjonalnego sprzętu sportowegoHistoria TYTAX® sięga 1988 roku, kiedy to Stanisław Szultka stworzył w swoim garażu pierwszą domową siłownię.
Dziś, kilkanaście lat po zbudowaniu pierwszej maszyny, firma TYTAX FACTORY jest cenionym na świecie producentem sprzętu do treningu siłowego.Tytax | CEO Stanisław Szultka

Maszyny wyprodukowane w Polsce, w sercu Europy.
Na początku 2016 roku oferta obejmowała 5 modeli maszyn. Wprowadzenie asortymentu na nowe rynki, wraz z dynamicznie rosnącą sprzedażą produktów, wymagało kilku zmian. Najbardziej znaczącą była zmiana nazwy produktu z „TITAN” na „TYTAX”. Była to wówczas bardzo trudna decyzja, ale w związku z tym, że nie mogliśmy zarejestrować produktów i używać nazwy „TITAN” w wielu nowych krajach, w których rozpoczęliśmy aktywną sprzedaż, musieliśmy podjąć decyzję o wykorzystaniu różne lokalne nazwy marek lub ujednolicenie nazw produktów i identyfikacji wizualnej marki w skali globalnej. Ostatecznie zdecydowano się na ujednolicenie nazw, co zaowocowało nową, odświeżoną wersją marki TYTAX®, obecnie chronionej przez Światową Organizację Własności Intelektualnej.


Nigdy by do tego nie doszło, gdyby Stanisław Szultka nie docenił roli sportu w swoim życiu i sam nie podjął ćwiczeń fizycznych. W przeszłości ten wysiłek fizyczny obejmował tenis i ćwiczenia na siłowni. Jednak od kilku lat ta aktywność fizyczna skupia się wyłącznie na ćwiczeniach wykonywanych w jego siłowni, znajdującej się w pomieszczeniu pod jego gabinetem.


Mówiąc, że to była tylko jego siłownia, pomniejszamy znaczenie tego miejsca, gdzie szczerze mówiąc jest to najważniejsze miejsce w jego firmie, gdzie testowane są nowe maszyny i wykonywane na nich ćwiczenia. Każde ćwiczenie, które można zobaczyć na stronie www.tytax.com zostało dokładnie przetestowane przez Pana Stanisława Szultkę na każdym modelu maszyny TYTAX®. W dziesiątkach, setkach, tysiącach, a nawet setkach tysięcy powtórzeń, jak w przypadku wiosłowania z opcją RM.


Wierzymy, że te maszyny TYTAX®, produkowane w naszym zakładzie w Polsce, zmienią życie wielu ludzi na całym świecie poprzez czerpanie przyjemności z wykonywania ćwiczeń fizycznych.

Aktywne filtry

arrow_upward