Infolinia
801 000 539
Drodzy Klienci!
W celu usprawnienia obsługi zamówień oraz odpowiedzi na pytania, prosimy o kontakt wyłącznie poprzez pocztę e-mail | info@klubfitness.pl
Informujemy, że przygotowanie oraz wysyłka zamówień zajmuje więcej czasu niż zazwyczaj. Pracujemy nad tym, żeby termin ten nie przekraczał 7 dni roboczych.
Uchwyty pod sztangę ATX® Roller J-Hooks seria 800 posiadają wyjątkową konstrukcję - wyposażone zostały w obrotowe cylindryczne rolki, które zamontowane są w miejscu gdzie sztanga styka się bezpośrednio z hakiem. Obrót cylindrycznych rolek pozwala przesunąć sztangę w poziomie bez większego wysiłku, nawet przy obciążonej sztandze. Możliwość przesunięcia sztangi w poziomie pozwoli na precyzyjne jej pozycjonowanie i ustawienie idealnie na środku. Funkcjonalność ta nabiera istotnego znaczenia przy treningu z dużymi ciężarami, gdzie precyzyjne pozycjonowanie sztangi jest kluczowe dla wykonania ćwiczenia.
Cylindryczne rolki mają gładki i prosty kształt bez centrującego rowka, aby móc przesunąć sztangę tak daleko, jak to możliwe, przed jej podniesieniem. Dodatkowo haki wyposażone zostały w blokady ze śrubami odciągowymi, które zamontowane są w tylnej części haków.
Haki ATX-FH-VI przeznaczone są do montażu na stanowiskach treningowych typu power rack, half rack, na profilach zamkniętych o wymiarach 80 x 80 mm oraz stanowiskach treningowych ATX® seria 800.
Niezależnie od tego, czy jest to wyciskanie na ławce, przysiady czy wyciskanie nad głową - haki po prostu zagwarantują poczucie bezpieczeństwa. Ponadto akcesoria te są najwyższej jakości i wyjątkowo trwałe.
Zalety:
Dane techniczne
Gwarancja | |
---|---|
Gwarancja Konsumencka: | 36 miesięcy |
Gwarancja Light Commercial: | 24 miesiące |
Gwarancja Commercial: | 24 miesiące |