Categories

Polecane produkty

Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO Aerobic + Pilates 2 płyty,producent: MayFly, photo: 1
Wyprzedaż!
  • Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO Aerobic + Pilates 2 płyty,producent: MayFly, photo: 1

Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO Aerobic + Pilates 2 płyty

2459
Cena
25,90 zł
Brutto
Qty
48 godzin

ĆWICZENIA INSTRUKTAŻOWE DVD

Aerobic + Pilates

 

AEROBIC
"Połączenie aerobiku z nowoczesnym tańcem to program ruchowy w sam raz dla tych co chcą się wyszaleć, poprawić nastrój, odpocząć od stresów dnia codziennego i popracować nad ciałem. Wystarczy ćwiczyć z Diane Youdale, trzy razy w tygodniu, aby poprawić sylwetkę i wydolność organizmu"
Aerobik i taniec to formy aktywności ruchowej oparte na intensywnej wymianie tlenowej, dzięki której następuje poprawa wydolności układu sercowo-naczyniowego, wzmocnienie aparatu mięśniowego, podniesienie sprawności. Efektem jest wzrost wytrzymałości i wydolności kondycyjnej, pozwalającej zachować zgrabną sylwetkę, oraz nauka koordynacji ciała przydatna w wielu dyscyplinach sportowych, chociażby tańcu jak i w życiu codziennym.
Program Diane Youdale składa się z rozgrzewki nauki kroków, łączonych w większe układy taneczne o różnym stopniu trudności i intensywności, ćwiczeń na mięśnie brzucha oraz rozciągania. Bardzo duży nacisk położono na precyzję i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Jeśli ruch i taniec sprawiają ci frajdę, tańcząc z Diane i jej grupą Step Workout, bardzo rozwiniesz swoje umiejętności taneczne.
 
PILATES
"Pilates to system ponad 500 ćwiczeń, które angażują zarówno nasz umysł, jak i ciało. Jest zrównoważoną mieszanką ćwiczeń siłowych i rozciągających, które mają doskonały wpływ na sylwetkę, uwalniają od stresu i kształtują mięśnie. Dzięki metodzie pilates angażujesz mięśnie głęboko osadzone, które mają największy wpływ na twoją postawę. Dzięki płynnym, wielokrotnie powtarzanym ruchom wzmocnisz kilka partii ciała jednocześnie, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. "obszaru mocy", który znajduje się w okolicach pępka. Ćwiczenia pilates skupiają się na jakości, nie na ilości wykonywanych ruchów. Żaden z mięśni nie jest nadwerężany, dzięki czemu całe twoje ciało pozostaje w równowadze.&quot Zalety metody pilates
Ćwicząc regularnie bardzo szybko zauważysz poprawę kondycji fizycznej, wzrost siły i harmonii ciała. Twoje mięśnie będą ładnie wyrzeźbione, bez ich zbędnego przyrostu. Angażując umysł staniesz się bardziej świadoma swojego ciała. Usuniesz zbędne napięcie, łatwiej poradzisz sobie w sytuacjach stresujących, nabierzesz więcej energii! Zwiększy się siła twojego kręgosłupa, co uchroni cię przed urazami dnia codziennego, przy podnoszeniu rzeczy, schylaniu się, sięganiu ku górze.
Pilates - dla kogo?
Dla wszystkich! Każdy może używać metody pilates. Ćwiczenia zostały tak dobrane, że można je wykonywać niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Każde z nich ma różny poziom trudności - wystarczy wybrać ten, który nie sprawi ci trudności. Początkujący przeważnie wybierają ćwiczenia wykonywane na macie. Dużą popularność zyskały również te, które wymagają użycia specjalnej piłki lub taśmy. Mamy nadzieję, że spodobają ci się proponowane przez nas zestawy ćwiczeń. Sięgaj po nie 2-4 razy w tygodniu, a już po kilku tygodniach poczujesz i zobaczysz różnicę w swoim wyglądzie!
2459