Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO Aerobic + Pilates 2 płyty

2459
Nowy

Dodatkowe informacje

Cena
25,90 PLN
Brutto | zawiera podatek VAT | The price includes VAT

Dostawa na terenie Polski| Dostawa na terenie Polski
Dostawa na terenie Unii Europejskiej| Delivery to European Union countries (continent)

Ilość
w magazynie

ĆWICZENIA INSTRUKTAŻOWE DVD DUO Aerobic + Pilates

 


Aerobic


"Połączenie aerobiku z nowoczesnym tańcem to program ruchowy w sam raz dla tych co chcą się wyszaleć, poprawić nastrój, odpocząć od stresów dnia codziennego i popracować nad ciałem. Wystarczy ćwiczyć z Diane Youdale, trzy razy w tygodniu, aby poprawić sylwetkę i wydolność organizmu".

Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO | aerobik i taniec to formy aktywności ruchowej oparte na intensywnej wymianie tlenowej, dzięki której następuje poprawa wydolności układu sercowo-naczyniowego, wzmocnienie aparatu mięśniowego, podniesienie sprawności. Efektem jest wzrost wytrzymałości i wydolności kondycyjnej, pozwalającej zachować zgrabną sylwetkę, oraz nauka koordynacji ciała przydatna w wielu dyscyplinach sportowych, chociażby tańcu jak i w życiu codziennym.


Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO | program Diane Youdale składa się z rozgrzewki nauki kroków, łączonych w większe układy taneczne o różnym stopniu trudności i intensywności, ćwiczeń na mięśnie brzucha oraz rozciągania. Bardzo duży nacisk położono na precyzję i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Jeśli ruch i taniec sprawiają ci frajdę, tańcząc z Diane i jej grupą Step Workout, bardzo rozwiniesz swoje umiejętności taneczne.

 

Pilates

Pilates to system ponad 500 ćwiczeń, które angażują zarówno nasz umysł, jak i ciało. Jest zrównoważoną mieszanką ćwiczeń siłowych i rozciągających, które mają doskonały wpływ na sylwetkę, uwalniają od stresu i kształtują mięśnie. Dzięki metodzie pilates angażujesz mięśnie głęboko osadzone, które mają największy wpływ na twoją postawę. Dzięki płynnym, wielokrotnie powtarzanym ruchom wzmocnisz kilka partii ciała jednocześnie, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. "obszaru mocy", który znajduje się w okolicach pępka. Ćwiczenia pilates skupiają się na jakości, nie na ilości wykonywanych ruchów. Żaden z mięśni nie jest nadwerężany, dzięki czemu całe twoje ciało pozostaje w równowadze.


Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO | zalety metody pilates

Ćwicząc regularnie bardzo szybko zauważysz poprawę kondycji fizycznej, wzrost siły i harmonii ciała. Twoje mięśnie będą ładnie wyrzeźbione, bez ich zbędnego przyrostu. Angażując umysł staniesz się bardziej świadoma swojego ciała. Usuniesz zbędne napięcie, łatwiej poradzisz sobie w sytuacjach stresujących, nabierzesz więcej energii! Zwiększy się siła twojego kręgosłupa, co uchroni cię przed urazami dnia codziennego, przy podnoszeniu rzeczy, schylaniu się, sięganiu ku górze.
Pilates - dla kogo?

Dla wszystkich! Każdy może używać metody pilates. Ćwiczenia zostały tak dobrane, że można je wykonywać niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Każde z nich ma różny poziom trudności - wystarczy wybrać ten, który nie sprawi ci trudności. Początkujący przeważnie wybierają ćwiczenia wykonywane na macie. Dużą popularność zyskały również te, które wymagają użycia specjalnej piłki lub taśmy. Mamy nadzieję, że spodobają ci się proponowane przez nas zestawy ćwiczeń. Sięgaj po nie 2-4 razy w tygodniu, a już po kilku tygodniach poczujesz i zobaczysz różnicę w swoim wyglądzie!

2459
Nowy

Dodatkowe informacje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ćwiczenia instruktażowe DVD DUO Aerobic + Pilates 2 płyty

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej kategorii: