Ćwiczenia instruktażowe DVD Fitness Po Porodzie

4220
Nowy

Dodatkowe informacje

Cena
34,90 PLN
Brutto | zawiera podatek VAT | The price includes VAT

Dostawa na terenie Polski| Dostawa na terenie Polski
Dostawa na terenie Unii Europejskiej| Delivery to European Union countries (continent)

Ilość
w magazynie

ĆWICZENIA INSTRUKTAŻOWE DVD FITNESS PO PORODZIE

 

Ćwiczenia instruktażowe DVD Fitness Po Porodzie | kiedy w twoim życiu pojawia się dziecko, a ty czujesz się wypompowana z energii nie czekaj na cud, już dziś zacznij pracę nad swoim ciałem. To właściwy moment na powrót do formy sprzed ciąży. Im szybciej zmobilizujesz się do ćwiczeń, tym łatwiej wrócisz do zgrabnej sylwetki.

Ciało kobiety po ciąży jest zmęczone i wymaga szczególnej uwagi. Nie wiesz jak mu pomóc, posłuchaj rad Erin O'Brien, znanej prezenterki fitness, mamy dwójki dzieci. Wystarczy zaledwie 15 minut ćwiczeń dziennie aby bez przemęczenia przywrócić ci pozytywną energię.

Ćwiczenia instruktażowe DVD Fitness Po Porodzie
| przygotowany program ćwiczeń koncentruje się przede wszystkim na partiach mięśni, które uległy osłabieniu podczas ciąży i brały aktywny udział przy porodzie. Są to mięśnie otaczające miednicę, mięśnie nóg i pośladków oraz mięśnie grzbietu. Ćwiczenia te nie tylko przyniosą ulgę twoim zmęczonym i przykurczonym mięśniom, ale również pomogą ci się odprężyć i zrelaksować.
Twoje ciało zaczyna się zmieniać pozwól mu na to. Zadbaj teraz w szczególności o mięśnie brzucha i jego okolice. Przywrócenie dawnej sprawności mięśni wymaga czasu i cierpliwości.

Ćwiczenia instruktażowe DVD Fitness Po Porodzie
| sesja z Erin nauczy cię wytrwałości i pomoże ci uporać się ze wszystkimi słabościami. Założony cel to walczyć by wygrać. Nie zwlekajmy, bierzmy się do pracy!
4220
Nowy

Dodatkowe informacje

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ćwiczenia instruktażowe DVD Fitness Po Porodzie

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej kategorii: