Ćwiczenia instruktażowe DVD Fitness w Czasie Ciąży

4219
Nowy

Dodatkowe informacje

Cena
34,90 PLN
Brutto
Ilość
w magazynie

ĆWICZENIA INSTRUKTAŻOWE DVD FITNESS W CZASIE CIĄŻY


Ćwiczenia instruktażowe DVD Fitness w Czasie Ciąży | teraz możesz ćwiczyć bezpiecznie i efektywnie nawet oczekując dziecka. Ciąża to naturalny stan fizjologiczny podczas którego wcale nie musisz zmieniać całego swojego życia o 360 stopni. Byłaś aktywna przed ciążą, zachowaj dobrą formę równie w czasie ciąży.

A może przed zajściem w ciąże nie ćwiczyłaś i teraz czujesz niepokój przed rozpoczęciem ćwiczeń. Bez obaw fitness dla kobiet w ciąży z Erin O'Brien pozwoli ci bezpiecznie wejść w świat aktywnej kobiety spodziewającej się dziecka.


Ćwiczenia instruktażowe DVD Fitness w Czasie Ciąży | kiedy nagrywaliśmy ten program Erin była w 7 miesiącu ciąży ze swoim drugim dzieckiem. Do doświadczona profesjonalistka i troskliwa mama a przede wszystkim kobieta świadoma potrzeb swojego ciała. Pokaże ci jak w tym szczególnym okresie zadbać o ciało i o twoje dobre samopoczucie.

Twój uśmiech na twarzy to wewnętrzne szczęście twojego malucha. To co jesz je też twoje dziecko, to co czujesz czuje również i ono. Więc zadbaj już dziś o swoje zdrowie, zacznij ćwiczyć z Erin w domu. Naucz się technik oddychania, baw się, śmiej się i kołysz swojego malucha.

Ćwiczenia instruktażowe DVD Fitness w Czasie Ciąży | zaprezentowany program pokaże Ci jak przygotować ciało do nadchodzącego wysiłku podczas porodu oraz do opieki nad dzieckiem.

  • pokaże ci ćwiczenia na zredukowanie tkanki tłuszczowej
  • pamiętaj, że im mniej przytyjesz tym szybciej wrócisz do sylwetki sprzed ciąży
  • rozciąganie i relaksacja przyniosą ci ulgę w trudnych momentach kiedy dokuczają ci bóle pleców, poprawią krążenie krwi kiedy masz opuchnięte nogi i ręce
4219
Nowy

Dodatkowe informacje

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ćwiczenia instruktażowe DVD Fitness w Czasie Ciąży

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej kategorii: